Büro mobilyaları

A+ | Sıfırla | A-

Hakkımızda
       Genel İlkemiz : En Güzel ve En Kaliteli ürünleri , En Hesaplı Fiyatalara siz değerli müşterilerimize satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktır.

       Vizyonumuz : Türkiye'nin En Yeni - En İddialı - En Ucuz Mobilya Fiyatları sloganıyla siz değerli müşterilerimize mobilyalarda kullanış rahatlığı , modern çizgileri en hesaplı fiyata sunmaktayız. Rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek , hedef pazarda liderliği yakalamak ve sürekliliği sağlamaktır.
       Misyonumuz: Rahat ve sağlıklı mobilyaları en hesaplı fiyata pazarlamayı hedefleyen temel prensibimiz doğrultusunda , tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini iyileştiren , ilgili kanun ve mevzuatlara saygılı , sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.

Garantinin Ucuzluğun adresi Gunsu Ofis Referanslarımız İçin TıklayınızAdres : Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi Ören Sokak No:33 - Sarıgazi - Sancaktepe /istanbulTel : 0216 622 58 05
Fax : 0216 622 58 06
Copyright © 2000 - 2015,Günsu ofis

E-mail :info@gunsuofis.com